Taxonomy Menu UI (3.0.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი
