Taxonomy Menu UI (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo
