Taxonomy Menu UI (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Available menus
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: The menus available to place links in for this content type.
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​ដើម្បី​ដាក់​តំណ​សម្រាប់​ប្រភេទ​មាតិកា​នេះ​ ។

en: Default parent item
km: ធាតុ​មេ​លំនាំ​ដើម

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
km: ជ្រើស​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ដើម្បី​ធ្វើ​ជា​មេ​លំនាំដើម​សម្រាប់​តំណ​ថ្មី​នៅ​ក្នុង​សំណុំ​បែប​បទ​បង្កើត​មាតិកា ។

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
