Taxonomy Menu UI (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Parent item
ne: मूल वस्तु
