Taxonomy Menu UI (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Available menus
be: Даступныя меню

en: The menus available to place links in for this content type.
be: Даступныя меню для размяшчэння спасылак гэтага тыпу змесціва.

en: Default parent item
be: Стандартны бацькоўскі элемент

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
be: Абярыце пункт меню, які стане бацькоўскім па змоўчанні для новай спасылкі ў форме аўтарызацыі змесціва.

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
