Taxonomy Menu UI (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
