Taxonomy Menu UI (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu
