Taxonomy Menu UI (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
