Taxonomy Menu UI (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы
