Taxonomy Menu UI (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم
