Taxonomy Menu UI (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
