Taxonomy Menu UI (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: Available menus
eu: Menu erabilgarriak

en: The menus available to place links in for this content type.
eu: Eduki mota honen estekak eskuragarri izango dituen menuak.

en: Default parent item
eu: Elementuaren guraso lehenetsia

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
eu: Aukeratu aita lehenetsia esteka berrientzako menuaren elementuen artean.

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
