Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
af: Die uitvee van 'n term sal ook al sy nagangers uitwis, en kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Translate
af: Vertaal
