Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Translate
am: ተርጉም
