Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
cs: Při odstranění termínu se odstraní i všechny podřízené termíny. Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Translate
cs: Přeložit

en: Reset to alphabetical
cs: Vrátit do abecedního řazení

en: Weight for added term
cs: Váha pro přidaný termín

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
cs: Žádné termíny nejsou k dispozici. <a href=":link">Přidat termín</a>.
