Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
hr: Uklanjenjem pojma ćete ukloniti i sve njemu podređene pojmove. Ova radnja je nepovratna.

en: Translate
hr: Prevedi

en: Reset to alphabetical
hr: Vrati na abecedno

en: Weight for added term
hr: Tećina dodanog pojma
