Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Translate
hy: Թարգմանել
