Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
nl: Als u een term verwijdert, worden alle bijbehorende onderliggende items gewist. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Translate
nl: Vertalen

en: Reset to alphabetical
nl: Terugzetten naar alfabetisch

en: Weight for added term
nl: Gewicht voor toegevoegde term

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
nl: Geen termen beschikbaar. <a href=":link">Term toevoegen</a>.
