Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
ru: Удаление термина повлечет за собой удаление всех дочерних терминов, если они есть. Это действие не может быть отменено.

en: Translate
ru: Переводы

en: Reset to alphabetical
ru: Сортировать по алфавиту

en: Weight for added term
ru: Вес добавленного термина

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
ru: Термины недоступны. <a href=":link">Добавить термин</a>.
