Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Translate
se: Jorgal
