Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
sq: Duke eleminuar një term do të eleminoni të gjithë bijtë nëse ekzistojnë. Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Translate
sq: Përkthe

en: Reset to alphabetical
sq: Rikthe në alfabetor
