Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
ar: حذف مفردة يحذف كل المفردات تحتها. لا يمكن الرجوع عن هذا العمل.

en: Translate
ar: ترجمة

en: Reset to alphabetical
ar: أعد إلى الأبجدي

en: Weight for added term
ar: وزن المصطلح المُضاف
