Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar
