Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
be: Выдаленне тэрміна аўтаматычна выдаліць усе тэрміны-дзеці (калі яны існуюць). Гэтае дзеянне нельга адкаціць.

en: Translate
be: Перакласці

en: Reset to alphabetical
be: Перагрузіць у алфавітным парадку

en: Weight for added term
be: Вага дададзеннага тэрміну
