Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Translate
bs: Prevedi
