Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
eo: Forigi terminon forigos ĉiujn ĝiajn subterminojn, se ili ekzistas.  Ĉi tiu ago ne povas esti malfarata.

en: Translate
eo: Traduku

en: Reset to alphabetical
eo: Restarigi al alfabeta
