Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
fi: Termin poistaminen poistaa myös kaikki sen mahdolliset alatermit. Tätä ei voi perua.

en: Translate
fi: Käännä

en: Reset to alphabetical
fi: Palauta aakkosjärjestys

en: Weight for added term
fi: Lisätyn termin painokerroin
