Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
gl: Ó borrar un termo, borraranse tódolos seus fillos, se os ten. Esta acción non se pode desfacer.

en: Translate
gl: Traducir

en: Reset to alphabetical
gl: Restaurar a alfabético

en: Weight for added term
gl: Peso para o termo engadido
