Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Translate
nn: Omset
