Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save
vi: Lưu

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
vi: Hành động xóa một từ liệu sẽ xóa tất cả mục con của nó. Thao tác này không thể hoàn tác.

en: Translate
vi: Dịch

en: Reset to alphabetical
vi: Thiết lập lại theo thứ tự chữ cái.

en: Weight for added term
vi: Độ nặng của từ liệu được thêm
