Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
es: Al eliminar un término se eliminan todos los hijos que tiene. Esta acción no se puede deshacer.

en: Translate
es: Traducir

en: Reset to alphabetical
es: Restablecer a alfabético

en: Weight for added term
es: Peso del término agregado

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
es: No hay términos disponibles. <a href=":link">Añadir término</a>.
