Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
he: מחיקת סיווג תמחק את כל סיווגי הבן שלו, אם ישנם כאלו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Translate
he: תרגום

en: Reset to alphabetical
he: איפוס לאלפבתי

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
he: לא נמצאו סיווגים. <a href=":link">הוספת סיווג</a>.
