Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Translate
sl: Prevodi
