Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Translate
lt: Versti

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Weight for added term
lt: Pridėto termino svoris
