Taxonomy Overview (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම
