Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: UUID
ar: المعرف UUID
