Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.
