Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Vocabulary
bg: Речник

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.
