Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།
