Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Administer settings
et: Seadistuste haldus
