Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Vocabulary
hy: Բառարան
