Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
