Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga
