Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.
