Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Changed
it: Modificato

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Administer settings
it: Amministra le impostazioni
