Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
