Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
