Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
