Taxonomy Per User (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.
