Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
